Ogłoszenia 14.10.2018 – XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do specjalnych puszek na Fundusz Stypendialny dla Zdolnej Młodzieży. Dzisiaj z racji dnia Edukacji Narodowej w modlitwach pamiętamy o Naszych Nauczycielach, Wychowawcach i Katechetach.

2. Dzisiaj po sumie będzie Procesja Różańcowa wokół naszego kościoła. Zapraszam Wszystkich Czcicieli Matki Bożej Różańcowej – Członkinie Legionu Maryi i Kółek Różańcowych z całej naszej Parafii.

3. Trwa miesiąc październik. Dzieci szkolne, młodzież i starszych zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe do naszego kościoła w dni powszednie na godz. 17, a w niedziele po sumie. W dni powszednie po Nabożeństwach Różańcowych będzie Msza Święta wieczorna. Zachęcam do odmawiania Różańca z Najbliższymi w domach.

4. W Katedrze Zamojskiej będzie sprawowana Msza Święta w intencji Wszystkich Pracowników Służby Zdrowia w najbliższą niedzielę 21.10 o godz. 12.

5. W najbliższą niedzielę 21.10 będziemy obchodzili Niedziele Misyjną. Ofiary położone na tace będą przeznaczone na potrzeby Misji w Świecie.

6. Zbliża się miesiąc listopad – czas Specjalnych Modlitw za Naszych Zmarłych. Przygotowałem Kartki Wypominkowe dla każdej Rodziny z naszej parafii. Na tych kartkach są wypisane dni i godziny modlitw w naszym kościele za Zmarłych z Tej Rodziny. Kartki będą rozprowadzały w poszczególnych wioskach Panie z Legionu Maryi i z Kółek Różańcowych. Bardzo proszę by Panie zgłaszały się do zakrystii po te Kartki. Bardzo proszę by wyraźnie pisać nazwiska i imiona Zmarłych i składać koperty z Wypominkami na tace podczas Mszy Świętych niedzielnych.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła i dekoracje kwiatowe serdecznie dziękuję Rodzinom z Kol. Zarudzie, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Kol. Zarudzie.