Ogłoszenia 8.07.2018 – XIV Niedziela Zwykła

1. W Uroczystość Matki Bożej Szkaplerznej – 16.07 w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin, a w Nabrożu k/Tyszowiec odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Sołtysów.

2. Dzieci, młodzież i wszystkich przebywających na terenie naszej Parafii w okresie wakacyjnym serdecznie zapraszam w każdą niedzielę na Msze Święte o godz. 9 i 11.

3. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

4. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła Paniom ze Złojca – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca

5. Zapowiedzi przedślubne drugie:

Marcin Dudek – kawaler z Nielisza z Małgorzatą Komajda – panną z Zarudzia.

Łukasz Czuba – kawaler ze Złojca z Klaudią Szuper – panną z Zamościa.

Pierwsza:

Wojciech Szyszkowski – kawaler z Wólki Nieliskiej z Katarzyną Samulak – panną z Tomaszowa Lubelskiego

6. W remizie strażackiej w Nieliszu będzie spotkanie z Panem Wojewodą Lubelskim w sprawie dróg gminnych w najbliższą środę – 11.07. o godz. 10 .