Ogłoszenia 12.11.2017 – XXXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W ten sposób Organizacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie chce nas uwrażliwić na problem wolności religijnej. Ofiary włożone do puszki są przeznaczone na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

2. Dla Rodziców dzieci z kl. III ze Szkoły Podstawowej w Złojcu, a także dla Rodziców Dzieci z kl. III z Krzaka i Wólki Nieliskiej uczących się w Szkole Podstawowej w Nieliszu odbędzie się dzisiaj po sumie spotkanie w sprawie I Komunii Świętej.

3. Jeszcze w najbliższą niedzielę 19.11 będą w naszym kościele czytane Kartki Wypominkowe i będziemy modlić się za Naszych Zmarłych. Czyste Kartki Wypominkowe wyłożone są na ławkach.

4. W najbliższą niedzielę ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

5. Za dwa tygodnie w niedzielę 26.11 – będziemy przeżywali Uroczystość Odpustową ku czci Patrona Naszej Parafii – Chrystusa Króla. Wszystkich Parafian, Rodaków i Gości serdecznie zapraszam do wspólnego dziękczynienia za 37 lat Opieki Chrystusa Króla nad naszą Wspólnotą.

1. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

2. Lubelskie Kalendarze Maryjne można nabyć w zakrystii po 5 zł.

3. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Krzaka, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę kolejną grupę Rodzin z Krzaka.