Ogłoszenia 8.10.2017 – XXVII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do specjalnych puszek na Fundusz Stypendialny dla Zdolnej Młodzieży.

2. Dzisiaj po sumie będzie Procesja Różańcowa wokół naszego kościoła. Zapraszam Wszystkich Czcicieli Matki Bożej Różańcowej – Członkinie Legionu Maryi i Kółek Różańcowych z całej naszej Parafii.

3. Trwa miesiąc październik. Dzieci szkolne, młodzież i starszych zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe do naszego kościoła w dni powszednie na godz. 17, a w niedziele po sumie. W dni powszednie po Nabożeństwach Różańcowych będzie Msza Święta wieczorna. Zachęcam do odmawiania Różańca z Najbliższymi w domach.

4. W najbliższy piątek 13.10 w Konkatedrze w Lubaczowie odbędzie się zakończenie wędrówki po parafiach naszej diecezji Krzyża św. Jana Pawła II.

5. W najbliższą sobotę 14.10 – będzie obchodzony Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwach o Naszych Nauczycielach, Wychowawcach i Katechetach.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”, wewnątrz jest folderek z „Nowenną Pompejańską”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Złojeckiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Złojeckiej.