Ogłoszenia 14.05.2017 – V Niedziela Wielkanocna

1. Wczoraj 13.05 z udziałem Ojca Świętego Franciszka cały Katolicki Świat obchodził 100 rocznicę objawienia Maryi w Fatimie w 1917 roku. Ojciec Święty ogłosił kilkunastoletnie dzieci Franciszka i Hiacyntę Świętymi.

2. Dzisiaj po sumie będzie zebranie Rady Parafialnej.

3. Dzisiaj Poświęcenie pól w Zarudziu – początek procesji od krzyż koło P. Jakubczakowej Haliny o godz. 16, a Msza Święta w intencji Mieszkańców będzie sprawowana przy Kapliczce koło boiska sportowego. Za tydzień, w niedziele 21.05 Poświecenie Pól w Wólce Złojeckiej. Początek Procesji od strony Polesia o godz. 16, a Msza Święta w intencji Mieszkańców przy Krzyżu koło PP. Kiszczaków.

4. W najbliższą niedzielę 21.05 dzieci z kl. III ze Szkoły w Złojcu i w Nieliszu przystąpią do I Komunii Świętej o godz. 11.

5. Dzieci, Młodzież i Starszych serdecznie zapraszam do naszego kościoła na Nabożeństwa Majowe połączone ze Mszą Świętą w dni powszednie na godz. 18, a w niedziele i święta po Sumie. Zachęcam do śpiewania „Majówek” pod krzyżami i figurami w poszczególnych wioskach.

6. Dla dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii Świętej w najbliższym tygodniu będą spotkania w naszym kościele we wtorek, środę i czwartek o godz. 17. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę od godz. 9.

7. Zapowiedz przedślubna druga:

Przemysław Szady – kawaler z Białobrzeg z Katarzyną Jonasz – panną z Michalowa parafia Klemensów.

8. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję pierwszej grupie rodzin z Zarudzia - Starej Wsi, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie i udekorowanie naszego kościoła i placu przed kościołem bardzo proszę Rodziców Dzieci I Komunijnych.