Ogłoszenia 19.03.2017 – III Niedziela Wielkiego Postu

1. Najbliższa sobota 25.03 – to Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 9 i 11. W Katedrze Zamojskiej o godz. 17 rozpocznie się Jubileusz 25-lecia powstania naszej Diecezji Zamojsko-lubaczowskiej połączony z Peregrynacją Krzyża Św. Jana Pawła II, który rozpocznie wędrówkę po wszystkich parafiach naszej Diecezji. W naszej parafii ten Krzyż będzie 9.04.2017r. w Niedzielę Palmową.

2. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

3. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca.

4. Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Złojcu prosi rodziców dzieci urodzonych w latach 2011 i 2012 o zapisywanie tych dzieci do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2017/2018 do najbliższego piątku 24.03. Szczegółowe informacje i karty zgłoszenia można otrzymać od Pani Marii Komajda – opiekunki tego oddziału.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”. Dzisiaj jest jeszcze w komplecie płyta o Powstaniu Zamojskim.

6. W Gminnym Ośrodku Kultury w Nieliszu prowadzone są zapisy dla dorosłych i młodzieży do chóru „Moderato”. Spotkania odbywają się w każdą niedzielę w godzinach 16 – 18.

7. W najbliższa niedziele 26.03 będzie zmiana czasu i przestawienie zegarów. Do puszki przed kościołem będą zbierane ofiary na potrzeby Katolickiego Radia Zamość.