Ogłoszenia  31.01.2016 – IV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po sumie będzie spotkanie Rady Parafialnej połączone z Opłatkiem. Serdecznie zapraszam naszych Radnych z poszczególnych wiosek.

2. Najbliższy wtorek – 2.02 to Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Uroczystość Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte w naszym kościele będą o godz. 9 i 11. Gromnice będą poświęcane podczas Mszy Świętych, a ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby klasztorów Sióstr Klauzurowych.

3. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16. Zachęcam dzieci i starszych do praktykowania I Piątków miesiąca.

4. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 8. Zapraszam Czcicieli Matki Bożej.

5. Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca. Po Mszach Świętych będą Adoracje Najświętszego Sakramentu. Po sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

6. Szczęśliwie zakończyłem tegoroczną Wizytę Kolędową w mieszkaniach naszych Parafian. Serdecznie dziękuję za gościnne przyjmowanie mnie we wszystkich domach. Dziękuję za podwożenie, za posiłki i ciekawe rozmowy. Dziękuję za złożone ofiary na potrzeby Parafii i za kolędowe ofiary dla księdza. Za wszelką życzliwość – Bóg zapłać.

7.  Na stoliku pod chórem są wyłożone folderki o Światowym Dniu Trędowatych obchodzonym dzisiaj w Polsce. Wewnątrz  tego folderu jest przekaz pocztowy który wraz z ofiarą można wysłać do specjalnej Fundacji w Warszawie gdzie Prezesem jest nasz Rodak Pan Kazimierz Szałata.

8. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9.  Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuje Rodzinom z Zarudzia, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną  grupę Rodzin z Zarudzia.