Ogłoszenia 25.09.2016 – XXVI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na rzecz Ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech.

2. W najbliższy czwartek 29.09 w liturgii będziemy wspominali św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Msza Święta o godz. 8.

3. W najbliższą sobotę rozpocznie się miesiąc październik. Dzieci szkolne, młodzież i starszych zapraszam do naszego kościoła na Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie na godz. 17. Po Nabożeństwie Różańcowym będzie Msza Święta. Zachęcam do odmawiania Różańca w domach wraz z Najbliższymi.

4. Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca. Po Mszach Świętych będziemy odmawiali Różaniec. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych. W najbliższą niedzielę rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia Chrześcijańskiego, przed kościołem będzie zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Caritasu. W najbliższą niedzielę w Nieliszu odbędzie się Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej, a w sobotę Msza Święta na cmentarzu w Nieliszu o godz. 12.

5. Pan Stanisław Skuba wraz z Pomocnikami zakończył prace ciesielskie i blacharskie na wieży naszego kościoła. Za materiały zapłaciłem 1300 zł, a za robociznę 2500 zł.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Krzaka, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Krzaka.