Ogłoszenia  24.05.2015 –  Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiaj 23 dzieci z naszej parafii przyjmie I Komunię Świętą na Mszy Świętej o godz. 11, modlitwą i dobrym przykładem wspierajmy te dzieci.

2. Jutro (25.05) będziemy przeżywali drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 11 i 18.

3. Najbliższy tydzień dla dzieci komunijnych będzie Białym Tygodniem. Zapraszam dzieci wraz z najbliższymi na godz. 18. Dzieci modlitwą będą spłacały dług wdzięczności swoim Rodzicom, Rodzicom Chrzestnym, Dziadkom, Nauczycielom, Wychowawcom i Katechetkom, Rodzeństwu, Koleżankom i Kolegom.

4. Zapraszam na Nabożeństwa Majowe w dni powszednie po Mszy Świętej Wieczornej, a w niedziele po Sumie.

5. Z okazji Dnia Matki w najbliższy wtorek – 26.05. odbędzie się Pielgrzymka Mam Dzieci Niepełnosprawnych do Krasnobrodu, początek o godz. 10.

6. Kółka Różańcowe, Legion Maryi i Młodzież zapraszam do naszego kościoła w najbliższy czwartek 28.05. na specjalną Adorację Najświętszego Sakramentu przygotowującą Naszą Diecezję do przeżycia 1050 Rocznicy Chrztu Polski i Światowych Dni Młodzieży. Początek o godz. 18.

7. Z okazji 50-lecia Koronacji Cudownego Obrazu w najbliższa sobotę – 30.05. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Chorych do Krasnobrodu, początek o godz. 10.

8. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Trójcy Świętej. Dla naszej Parafii będzie to Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej w tajemnicy Nawiedzenia św. Elżbiety.  Suma odpustowa rozpoczną się o godz. 12. Zapraszam orszak procesyjny w strojach ludowych, zapraszam Strażaków, dzieci sypiące kwiaty, ministrantów i wszystkich Czcicieli Matki Bożej.

9. Zapowiedz przedślubna:

Druga: Łukasz Rusztyn – kawaler z Krzaka z Weroniką Wronisz – panną z Rokitna, Archidiecezja Lubelska.

10. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

11. Rodzicom Dzieci Komunijnych dziękuję za dar ołtarza, dziękuję także za sprzątanie kościoła, dekoracje kwiatowe, koszenie trawy, malowanie krawężników i wazony kwiatowe na parkingu. Panom Radnym Parafialnym dziękuje za ustawienie betonowych słupków ozdobnych wzdłuż chodnika przed kościołem. Bóg zapłać.

12. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Krzaka.