Ogłoszenia  18.01.2015 – II Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Emigranta i Uchodźcy. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

2. W najbliższą środę  i najbliższy czwartek będziemy obchodzili Dzień Babci i Dziadka.

3. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 19.01 – Złojec cz. II – domy za torami  od P. Domańskiego do P. Deleżuk Moniki – czyli dawnej stacji kolejowej.

Wtorek  – 20.01 – Złojec cz. III – Poprzeczka Większa – od PP. Jakubczaków Zbigniewa i Barbary do PP. Mazurków Mariusza i Moniki.

Środa  – 21.01 – Złojec cz. IV – domy koło Remizy i Szkoły – od PP. Daniłowiczów do P. Skuba.

Czwartek – 22.01 – Złojec cz. V – „Poprzeczka Mniejsza    tzw. ul. Miłosna” od P. Cieliszaka i Sobonia do P. Antoszek Reginy.

Piątek – 23.01 – Złojec cz. VI – Centrum  od P. Antoszek Krystyny do P. Mazurków.

Sobota – 24.01 –  Złojec cz. VII – domy nad szosą od P. Dudków do P. Czępińskich i zakończenie tegorocznej Wizyty Kolędowej.

Proszę o przyjazd po księdza na plebanię na godz. 9.15.

4. W najbliższą niedzielę 25.01 po Sumie będzie zebranie Rady Parafialnej połączone z Opłatkiem. Zapraszam naszych Radnych z poszczególnych wiosek na Mszę Świętą o godz. 11, a później będzie spotkanie na plebanii.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Za Sprzątanie naszego kościoła dziękuję Rodzinom z Kol. Zarudzie. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła proszę następne rodziny z Kol. Zarudzie.