Ogłoszenia  12.04.2015 –  Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Po Mszy Świętej wyruszy Procesja na cmentarz  w intencji błagalnej o Miłosierdzie Boże dla Zmarłych tam spoczywających.

2. Dzisiaj przed kościołem do puszki zbierane są ofiary na potrzeby Caritas.

3. W najbliższą sobotę – 18.04 odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Katechetów i Nauczycieli do Krasnobrodu. Początek o godz. 14.30.

4. Rodziców dzieci z  kl. III  przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszam na spotkanie do naszego kościoła w  najbliższą niedzielę  19.04 na godz.11.

5. Diecezjalny Komitet Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku zwraca się z prośbą do rodzin także z naszej parafii o okazanie gościnności i przyjęcie do swoich domów na czas  pobytu w naszej diecezji  młodzieży z sąsiednich krajów w dniach 20 – 25.07.2016 r. Zainteresowane rodziny zapraszam do zakrystii po szczegółowe informacje do końca kwietnia br.

6. Zachęcam do nabycia ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu dziękuję pierwszej grupie Rodzin z Krzaka. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Krzaka.

8. Wpłynęła ofiara na utwardzenie kostką brukową alejek na naszym cmentarzu, Państwo Lipscy – Stanisława i Ryszard z Zarudzia złożyli 100 zł. Bóg zapłać.