Ogłoszenia  23.11.2014 – Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Odpustową ku czci Patrona Naszej Parafii – Chrystusa Króla. Sumę Odpustową będzie sprawował i kazanie wygłosi Ks. Kanonik Wiktor Koziński z Zamościa.

2. W najbliższą niedzielę 1.XII – rozpocznie się I Okres Roku Liturgicznego – Adwent. To błogosławiony czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zapraszam na Mszę Świętą Roratnią w niedziele na godz. 7, następne Msze Święte będą sprawowane o godz. 9 i 11.

3. Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się w najbliższą niedziele 30.XI po sumie. Serdecznie zapraszam na to spotkanie wszystkich Radnych z poszczególnych wiosek.

4. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

5. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Zarudzia. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła (ale bez kwiatów) bardzo proszę następną  grupę  Rodzin z Zarudzia.