Ogłoszenia  26.10.2014 – XXX Niedziela Zwykła

1. W najbliższą sobotę – 1.XI będziemy przeżywali Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 9 i 11. Po południu Różaniec za Zmarłych rozpocznie się w naszym kościele o godz. 15.30, później z Uroczystą Procesją wyjdziemy na nasz cmentarz,  a po procesji będzie jeszcze Msza Święta w kościele.

2. W najbliższą niedzielę – 2.XI będziemy obchodzili Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 9 i 11. Po południu Różaniec za Zmarłych rozpocznie się o godz. 15.30, później z Uroczystą Procesją wyjdziemy na nasz cmentarz. Po procesji będzie jeszcze Msza Święta w kościele.

3.  Trwa  miesiąc październik. Dzieci szkolne, młodzież i starszych zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe do naszego kościoła  na godz. 16. Po Różańcu będzie Msza Święta.

4. Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca. Po Mszach Świętych będziemy odmawiali Różaniec za Zmarłych przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

5. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc Specjalnych Modlitw za Naszych Zmarłych. Przygotowałem Kartki Wypominkowe dla każdej Rodziny z naszej parafii. Na tych Kartkach są wypisane dni i godziny modlitw w naszym kościele za Zmarłych z Tej Rodziny. Kartki będą rozprowadzały Panie z Kółek Różańcowych i z Legionu Maryi w poszczególnych wioskach. Bardzo proszę by wyraźnie pisać nazwiska i imiona Zmarłych i składać koperty z Wypominkami na tacę podczas Mszy Świętych niedzielnych.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuje Rodzinom ze Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin  ze Złojca.

8. W zakrystii można nabyć kalendarz na 2015 rok Książkowy Rolników za 25 zł.