Ogłoszenia  31.08.2014 – XXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela jest okazją do Modlitwy Dziękczynnej za tegoroczne żniwa w naszej Parafii. Uroczysta Msza Święta Dożynkowa rozpocznie się w naszym kościele o godz. 11. Za tydzień 7.09. odbędą się Ogólnopolskie Dożynki w Częstochowie a za dwa tygodnie. 14.09. odbędą się Diecezjalne Dożynki w Krasnobrodzie.

2. Kończą się wakacje. Dzieci i młodzież już w najbliższy poniedziałek rozpoczną Nowy Rok Szkolny. Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Złojcu zaprasza dzieci na godz. 9. Dyrekcja Gimnazjum im. Agaty Mróz w Średniem Dużem informuje, że nowy rok szkolny rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 1.09 Mszą Świętą w kościele parafialnym w Stawie Noakowskim o godz. 8. Po Mszy Świętej uczniowie zostaną przewiezieni do szkoły. Dowóz w tym dniu zorganizowany jest tak jak w ubiegłym roku szkolnym.

3. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa  o godz. 18.

4. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 8.

5. Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca. Po Mszach Świętych będą Adoracje Najświętszego Sakramentu. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „ Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne   Rodziny ze Złojca.